lek. dent. Jakub Księżopolski - posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej

       Lekarz dentysta specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej. Asystent w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w latach 2011-2016. Zdobywca trzeciego wyniku Państwowego Egzaminu Lekarsko-Dentystycznego, uhonorowany przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej.  Autor wielu prac naukowych z zakresu tej dziedziny. Od 2017 roku w trakcie specjalizacji z zakresu ortodoncji

      Wieloletnie akademickie doświadczenie z zakresu chirurgii i implantologii wykorzystuje wykonując wszelkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej: ekstrakcje zatrzymanych ósemek, resekcję, hemisekcję, zamykanie połączeń ustno-zatokowych, podcinanie wędzidełka, wycinanie zmian patologicznych w obrębie jamy ustnej, kiretaż otwarty i zamknięty, uzupełnianie kości materałem kościotwórczym, podnoszenie dna zatoki (sinuslift). Jego pasją jest implantologia. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu tej dziedziny.

W Gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji.

lek. dent. Dorota Księżopolska - posiada specjalizację z stomatologii zachowawczej i endodoncji

    Lekarz dentysta w trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Specjalizuje się w leczeniu skomplikowanych przypadków endodontycznych. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu tej dziedziny, w tym również zaawansowanych technik endodoncji mikroskopowej.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją, stomatologią dziecięcą.

 


lek. dent. Katarzyna Borycka - posiada specjalizację z ortodoncji

    Lekarz dentysta uzyskała tytuł specjalisty z zakresu ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W Gabinecie leczy ortodontycznie dzieci jak i dorosłych. Stale pogłębia wiedzę uczestnicząc w licznych kongresach ortodontycznych. Leczy stosując zarówno aparaty ruchome jak i stałe, w tym również najnowocześniejszą metodę zamków bezligaturowych - systemem Damona.

W Gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym.

lek. dent. Przemysław Gasiuk - posiada specjalizację z protetyki stomatologicznej

      Absolwent wydziału lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Umiejętności praktyczne i teoretyczne doskonali poprzez uczestnictwo w licznych kursach krajowych i zagranicznych. Zajmuje się profesjonalną protetyką, zamiłowaniem darzy stomatologię estetyczną. W codziennej pracy ceni spokój i wzajemne zaufanie. Stara się poznać indywidualne potrzeby każdego pacjenta, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Stale zgłębia wiedzą na temat możliwości długoczasowego utrzymania efektów leczenia. Odbywał specjalizację z protetyki stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W Gabinecie zajmuje się leczeniem protetycznym.

lek. dent. Justyna Trzcińska

    Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Interesuje się stomatologią estetyczną i leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu. Stara się rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, na bieżąco śledząc najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii poprzez udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach stomatologicznych, rozwijających umiejętności praktyczne , a zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce. 

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją, stomatologią dziecięcą.

lek. dent. Karolina Sobczyk - posiada specjalizację z protetyki stomatologicznej

     Ukończyła studia stomatologiczne na wydziale lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej zainteresowania obcejmują głównie współczesna protetyka stomatologiczna,stomatologia estetyczna oraz endodoncja. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu protetyki stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestnicząc w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach stale poszerza i aktualizuje zdobytą wiedzę, którą wdraża w codziennej pracy.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką.

lek. dent.  Paulina Modzelewska - Chiniewicz  - posiada specjalizację ze stomatologii dziecięcej

   Ukończyła studia stomatologiczne na wydziale lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Specjalizuje się w leczeniu dzieci zarówno w sedacji wziewnej jak i znieczuleniu ogólnym. Stale dbając o swój rozwój, jest uczestniczką licznych kursów z zakresu stomatologii dziecięcej i psychologicznego podejścia do małego pacjenta

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, pedodoncją (leczenie dzieci).

lek. dent. Magda Sobczyk - posiada specjalizację z protetyki stomatologicznej

     Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W chwili obecnej w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Szczególnie interesuje się współczesną protetyką stomatologiczną, stomatologią estetyczna oraz endodoncją. Nieustannie poszerza i aktualizuje zdobytą wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom oferowanych zabiegów. Szczególną uwagę przywiązuje do leczenia interdyscyplinarnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką.

lek. dent. Katarzyna Bikiewicz

    Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Uczestniczka wielu konferencji naukowych oraz seminariów i kursów.

     W pracy zawodowej wyznaje zasadę, iż łączenie umiejętności oraz wiedzy z różnych dziedzin stomatologii jest priorytetem podczas ustalania planu leczenia, pozwalającego osiągnąć zamierzone cele.

Z przyjemnością zajmuje się również najmłodszymi pacjentami. Dokłada wszelkich starań aby wizyty przebiegały w bezstresowej i miłej atmosferze.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną i dziecięcą.

lek. dent. Magda Uznańska

     Lekarz dentysta, ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2010 roku.  Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach ortodontycznych. lecząc swoich małych pacjentów zwraca uwagę na postawę ich ciała, nieprawidłowe funkcje języka czy niekorzystne nawyki, które mają bezpośredni wpływ na powstawanie wad zgryzu.

W Gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci za pomocą aparatów zdejmowanych.