logo image
Stomatologia Księżopolscy     888 467 467     Pon – Pt: 10:00 – 20:00 / Sob: 10:00 – 14:00

lek. dent. Jakub Księżopolski

specjalizacja z chirurgii stomatologicznej

Lekarz dentysta specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej. Asystent w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w latach 2011-2016. Zdobywca trzeciego wyniku Państwowego Egzaminu Lekarsko-Dentystycznego, uhonorowany przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej. Autor wielu prac naukowych z zakresu tej dziedziny. Od 2017 roku w trakcie specjalizacji z zakresu ortodoncji.

Wieloletnie akademickie doświadczenie z zakresu chirurgii i impantologii wykorzystuje wykonując wszelkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej: ekstrakcje zatrzymanych ósemek, resekcję, hemisekcję, zamykanie połączeń ustno-zatokowych, podcinanie wędzidełka, wycinanie zmian patologicznych w obrębie jamy ustnej, kiretaż otwarty i zamknięty, uzupełnianie kości materałem kościotwórczym, podnoszenie dna zatoki (sinuslift). Jego pasją jest implantologia. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu tej dziedziny.

W Gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, stomatologii zachowawczej i protetyki.