Poznaj bliżej naszych specjalistów:

lek. dent. Jakub Księżopolski

specjalizacja z chirurgii stomatologicznej i ortodoncji

Lekarz dentysta, specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji. Asystent w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w latach 2011-2016. Zdobywca trzeciego wyniku Państwowego Egzaminu Lekarsko-Dentystycznego, uhonorowany przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Autor wielu prac naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji.

Wieloletnie akademickie doświadczenie z zakresu chirurgii i implantologii wykorzystuje wykonując wszelkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej: ekstrakcje zatrzymanych ósemek, resekcję, hemisekcję, zamykanie połączeń ustno-zatokowych, podcinanie wędzidełka, wycinanie zmian patologicznych w obrębie jamy ustnej, kiretaż otwarty i zamknięty, uzupełnianie kości materałem kościotwórczym, podnoszenie dna zatoki (sinuslift). Jego pasją jest implantologia. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu tej dziedziny. Posiadając drugą specjalizację jaką jest ortodoncja, zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Wykonuje zaawansowane zabiegi łączące te obie specjalności m.in. odsłanianie zatrzymanych zębów i sprowadzanie ich do łuku.

Jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce wykonuje zabiegi autotransplantacji zębów. Posiadając szeroki zakres wiedzy jaki i umiejętności z zakresu obu tych dziedzin gwarantuje kompleksowe leczenie chirurgiczno-ortodontyczne nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.

W Gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji.

lek. dent. Dorota Księżopolska

specjalizacja ze stomatologii zachowawczej i endodoncji

Lekarz dentysta, specjalista z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Specjalizuje się w leczeniu skomplikowanych przypadków endodontycznych. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu tej dziedziny, w tym również zaawansowanych technik endodoncji mikroskopowej. Z empatią przyjmuje każdego Pacjenta. Najbardziej ceni świadomą współpracę na linii Pacjent – Lekarz, dlatego pośweca czas i dzieli się wiedzą aby maksymalnie zwiększyć poziom zrozumienia dla wykonywanych procedur.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną oraz endodoncją.

lek. dent. Katarzyna Bikiewicz

w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Uczestniczka wielu konferencji naukowych oraz seminariów i kursów. W trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W pracy zawodowej wyznaje zasadę, iż łączenie umiejętności oraz wiedzy z różnych dziedzin stomatologii jest priorytetem podczas ustalania planu leczenia, pozwalającego osiągnąć zamierzone cele. Z przyjemnością zajmuje się również najmłodszymi pacjentami. Dokłada wszelkich starań aby wizyty przebiegały w bezstresowej i miłej atmosferze.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną i dziecięcą, chirurgią stomatologiczną.

lek. dent. Michalina Popielarz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W Gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej dzieci jak i dorosłych. Stale pogłębia wiedzę uczestnicząc w licznych kongresach stomatologicznych.

W Gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym.

lek. dent. Sebastian Dygas

Specjalizacja z ortodoncji

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w trakcie studiów został wyróżniony Stypendium Rektora za wyniki w nauce. Staż podyplomowy odbywał w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Od 2018 roku pracownik Poradni, a od 2019 doktorant w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Uzyskanie najwyższego w Polsce wyniku Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (sesja wiosna 2018) umożliwiło mu podjęcie 3-letniej specjalizacji z zakresu ortodoncji w trybie rezydenckim w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB, zakończonej Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z oceną ponad dobrą.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta ze zwróceniem szczególnej uwagi na zachowanie harmonii w zakresie okluzji i stawu skroniowo-żuchwowego. We współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii umożliwia swoim pacjentom kompleksowe leczenie.

Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń i kursów ortodontycznych, prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Stałe doskonalenie umiejętności umożliwia mu sukcesywne wprowadzanie nowoczesnych metod leczenia do swojej praktyki.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).
Certyfikowany lekarz systemu nakładkowego Invisalign.

W Gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym.

lek. dent. Przemysław Gasiuk

specjalizacja z protetyki stomatologicznej

Absolwent wydziału lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Umiejętności praktyczne i teoretyczne doskonali poprzez uczestnictwo w licznych kursach krajowych i zagranicznych. Zajmuje się profesjonalną protetyką, zamiłowaniem darzy stomatologię estetyczną. W codziennej pracy ceni spokój i wzajemne zaufanie. Stara się poznać indywidualne potrzeby każdego pacjenta, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Stale zgłębia wiedzą na temat możliwości długoczasowego utrzymania efektów leczenia. Odbywał specjalizację z protetyki stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W Gabinecie zajmuje się leczeniem protetycznym.

lek. dent. Adrianna Polewaczyk

specjalizacja z protetyki stomatologicznej

Pani Doktor Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2011 r.

Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Po zakończeniu stażu kontynuowała swój rozwój w ramach specjalizacji z protetyki stomatologicznej, którą ukończyła egzaminem w marcu 2018. W międzyczasie uczestniczyła w licznych kursach i konferencjach z zakresu nie tylko protetyki, ale również endodoncji.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

W Gabinecie zajmuje się leczeniem protetycznym.

lek. dent. Paulina Modzelewska – Chiniewicz

specjalizacja ze stomatologii dziecięcej

Ukończyła studia stomatologiczne na wydziale lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Specjalizuje się w leczeniu dzieci zarówno w sedacji wziewnej jak i znieczuleniu ogólnym. Stale dbając o swój rozwój, jest uczestniczką licznych kursów z zakresu stomatologii dziecięcej i psychologicznego podejścia do małego pacjenta.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, pedodoncją (leczenie dzieci).

lek. dent. Magda Sobczyk

specjalizacja z protetyki stomatologicznej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka z zakresu protetyki stomatologicznej. Szczególnie interesuje się współczesną protetyką stomatologiczną, stomatologią estetyczna oraz endodoncją. Nieustannie poszerza i aktualizuje zdobytą wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom oferowanych zabiegów. Szczególną uwagę przywiązuje do leczenia interdyscyplinarnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką.

lek. dent. Justyna Trzcińska

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu endodoncji ( leczenia kanałowego) pod mikroskopem. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Aktualnie kontynuuje edukacje na Międzynarodowym Uniwersytecie Katalońskim w Barcelonie , uczestnicząc w Programie Master of Endodontics. Interesuje się również stomatologią estetyczną. Stara się rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, na bieżąco śledząc najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii poprzez udział w międzynarodowych kursach, szkoleniach oraz konferencjach stomatologicznych. W swojej pracy ceni przyjazną atmosferę zaufania .

W Gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją.

lek. dent. Magda Uznańska

Lekarz dentysta, ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2010 roku. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach ortodontycznych. Lecząc swoich małych pacjentów zwraca uwagę na postawę ich ciała, nieprawidłowe funkcje języka czy niekorzystne nawyki, które mają bezpośredni wpływ na powstawanie wad zgryzu. Obecnie jest studentką 3-letniego programu Master in Orthodontics.

W Gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci za pomocą aparatów zdejmowanych

hig. stom. Beata Andrzejczak

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W pracy zawodowej zajmuje się profilaktyką i higieną jamy ustnej, przeprowadzając profesjonalne zabiegi higienizacyjne. Pracując jako asysta specjalizuje się w pracy pod mikroskopem.

hig. stom. Zofia Ośkiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Zajmuje się profesjonalną profilaktyką próchnicy i chorób przyzębia wykonując zabiegi skalingu, piaskowania, polerowania i fluoryzacji zębów. Dokładność i staranność to jej nadrzędne cele w czasie wykonywaniu zabiegów. Nieoceniona pomoc lekarza protetyka

asyst. stom. Ewa Jędrzejuk

Wykwalifikowana asystentka stomatologiczna specjalizująca się w pracy na „4 ręce” pod mikroskopem. Ponadto asystuje lekarzom podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.

hig. stom. Sylwia Marchlik

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Asystentka ortodontyczna i chirurgiczno – implantologiczna. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach. W Gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów higienicznych i dba o to, aby profilaktyka przestała być teorią, a stała się praktyką. Ponadto asystuje lekarzom i czuwa nad pracą zespołu asystentek.

asyst. stom. Anna Wiśniewska

Studentka na kierunku Techniki Dentystyczne. Praca asystentki stomatologicznej umożliwiła jej poszerzenie wiedzy stomatologicznej i bezpośredni kontakt z Pacjentem, który bardzo ceni.

Głównie asystuje lekarzowi przy zabiegach zachowawczych i endodontycznych.

Karolina Sztrauch

rejestratorka medyczna

W pracy odpowiedzialna jest za obsługę pacjenta, planowanie wizyt oraz dbanie o najwyższą jakość usług administracyjnych. Jej głównym celem jest zapewnienie komfortu i miłej atmosfery wszystkim Pacjentom odwiedzającym naszą Klinikę. Pacjenci cenią ją za profesjonalizm, komunikatywność oraz empatyczne podejście.

Dorota Tuz

rejestratorka medyczna

W pracy odpowiedzialna jest za obsługę pacjenta, planowanie wizyt oraz dbanie o najwyższą jakość usług administracyjnych. Jej głównym celem jest zapewnienie komfortu i miłej atmosfery wszystkim Pacjentom odwiedzającym naszą Klinikę. Pacjenci cenią ją za szczery i nieustający uśmiech, życzliwe podejście oraz chęć niesienia pomocy.